• منتشر شده در ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
  تصویب 600 ریال سود نقدی برای هر سهم در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه

   

  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برای سال مالی منتهی به 1398/12/29 روز چهارشنبه مورخ 1399/02/24 در محل شرکت صنايع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ این جلسه رأس ساعت 9:00 صبح روز چهارشنبه مورخ 1399/02/24 بر حسب ابلاغیه های ستاد ملی مدیریت کرونا و سازمان بورس اوراق بهادار در خصوص شرایط برگزاری مجامع، با حضور تعداد محدودی از نمایندگان حقوقی سهامداران عمده شرکت و با رعایت پروتکل های بهداشتی؛ و حضور سهامداران حقیقی و دیگر مخاطبان به صورت آنلاین برگزار گردید.

  در ابتدای این مجمع با تشکیل هیأت رئیسه شامل: رئیس مجمع، ناظرین، حسابرس و بازرس قانونی و حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت آنلاین ، جلسه از سوی رئیس مجمع با اعلام حضور 73 درصد سهامدار حاضر، رسمی اعلام و سپس گزارش عملکرد توسط مدیرعامل به مجمع ارائه گردید.

  حسین صباغ مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، ضمن خیرمقدم و عرض تسلیت به مناسبت ایام ضربت خوردن و شهادت حضرت علی(ع) و بزرگداشت لیالی پرفضیلت قدر و همچنين تشكر از سهامداران حقوقی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و ابراز تاسف از عدم حضور سهامدارن حقیقی به دلیل بروز بیماری کرونا و آرزوی سلامتی برای ایشان به ارائه گزارش عملکرد شرکت در سال مالی منتهی به 1398/12/29 پرداخت و عملکرد تولید، فروش، اقدامات مالی، پروژه فاز 2 و دیگر اقدامات مهم صورت گرفته سال مالی فوق را به صورت خلاصه به مجمع ارائه نمود.

  توكلي رئیس مجمع نیز در خاتمه این گزارش از اقدامات هیأت مدیره، مديرعامل و كاركنان شرکت در سال 1398 تشکر کرد.

  در ادامه بازرس و حسابرس قانونی به ارائه گزارش خود به مجمع پرداخت و با تأیید هیأت رئیسه و نمایندگان حقوقی سهامداران عمده صورت های سال مالی منتهي به  1398/12/29 به تصویب مجمع رسید.

  مجمع عمومی همچنین پرداخت سود 600 ریال برای هر سهم برای سال مالی منتهي به  1398/12/29 را تصویب و نحوه پرداخت آن را مطابق اطلاعيه منتشره از سوي شركت برای کلیه سهامداران حقیقی، از تاریخ 1399/03/24 از طريق كليه ي شعب بانك ملت سراسر كشور با ارائه کارت ملی و کد بورس عنوان نمود.

  موسسه حسابرسي و خدمات مالی کوشامنش به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانوني شركت و نيز موسسه تدوین و همكاران به عنوان بازرس علي البدل به تصويب مجمع عمومي رسيد.

  همچنین روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی سراسری و روزنامه باختر به عنوان روزنامه رسمی محلی با تصویب مجمع به مدت یک سال انتخاب شدند.

  از دیگر تصمیمات مجمع عمومی امسال انتخابات هیأت مدیره بود که اعضا قبل بدون تغییر به انتخاب کلیه اعضا رسیدند.

  در طول مجمع نيز ديگر بندهاي دستور جلسه از سوي رئيس مجمع قرائت و به تصويب اعضاي مجمع رسيد.

  جلسه مجمع عمومي عادي ساليانه شركت صنايع پتروشيمي كرمانشاه در ساعت 10:30 خاتمه يافت.